Eliška Bučková radí...

Modelka, zpěvačka a vítězka soutěže Česká Miss 2008 Eliška Bučková je známá pro svou nádherně bronzovou pokožku. Proto jsme se jí zeptali, jak si své dokonalé opálení po celý rok udržuje a Eliška ani na chvíli nezaváhala a tajemství svého perfektního vzhledu nám prozradila.

Co pro vás opálená pokožka symbolizuje?

Vždycky jsem si tak trošku myslela, že jsem se měla narodit jako mulatka. Miluji barvu opálené pokožky, ale nebaví mě v létě ležet na sluníčku. Na to jsem příliš energický typ člověka. A hlavně chci mít opálenou pokožku po celý rok. Proto jsem dlouho hledala ideální produkt, který by mým požadavkům stoprocentně vyhovoval.

Dokážete si bez opálení svůj život vůbec představit?

Nedokážu si představit život bez sluníčka. Kdybych ale neměla opálenou pokožku, asi bych to překousla, protože svět na tom nestojí. Jsem ale samozřejmě vděčná za to, že tento problém nemusím řešit a že existuje mnoho možností, jak opáleného vzhledu docílit a po celý rok si ho také uchovat.

Jak si své dokonalé opálení celoročně udržujete?

Stačí mi k tomu kvalitní samoopalovací produkt a pravidelný peeling těla.

Máte nějaké osobní vychytávky, jak pro co nejlepší efekt samoopalovací kosmetiku na pokožku nanášet?

Základem je pokožku dobře odmastit a ideálně použít peeling, následně aplikovat vybraný produkt, jít spát, ráno ve sprše smýt přebytečnou barvu a potom se namazat tělovým mlékem nebo olejem, aby pokožka nebyla suchá a netvořily se na ní „mapy“.

Které samoopalovací produkty se řadí mezi vaše favority?

Nejdříve jsem několik let používala jednu americkou samoopalovací značku. Ta pak ale bohužel zanikla a já jsem docela dlouho hledala vhodnou alternativu. Během tohoto procesu jsem vyzkoušela mnoho značek a produktů, až jsem se seznámila se značkou Marc Inbane, do které jsem se takřka okamžitě zamilovala. Brand ve svém portfoliu nemá desítky různých krémů, kdy nevíte, který si vybrat, ale nabízí pouze jeden sprej a jednu pěnu. Oba produkty krásně hydratují pokožku, dodávají jí neuvěřitelně přirozenou barvu, drží, neflekatí, nečpí a jejich aplikace je velmi jednoduchá. Zvláště pokud k nanášení na tělo používáte speciální rukavici a dále také štětecuzpůsobený k aplikaci samoopalovacích produktů na obličej. Se značkou spolupracuji již druhým rokem a rozhodně v ní hodlám dál pokračovat. Případní zájemci o výrobky Marc Inbane mohou při objednání na jejich e-shopu využít slevový kód „10eliska“.

Eliška Bučková doporučuje přírodní kolekci MARC INBANE!

 
Zpět do obchodu