Opálení jako od moře z pohodlí domova

Doporučujeme: Opálení jako od moře z pohodlí domova

 

Vzhledem k tomu, že v posledních měsících pobývám převážně doma a sluníčko moc nesvítí, neměla jsem kde nachytat přirozené opálení. A tak moje pokožka vesele bledla až vybledla na pro mě neúnosný odstín. Proto mě samoopalovací produkty Marc Inbane okamžitě oslovily. Díky nim totiž vypadám, jako bych se zrovna vrátila z prosluněné dovolené! I když se z domu vypravím jen málokdy…

Hned, jak mi kulatá lakovaná kosmetická taštička Ensemble Set, která obsahovala samoopalovací kapky Perle de Soleil a hydratační obličejový krém La Hydratan, přišla domů, byla jsem doslova unešená. Tím to ale nekončilo, k otestování jsem ještě dostala samoopalovací pěnu La Mousse a praktickou aplikační rukavici.

Neuvěřitelně snadné nanášení: La Mousse v hlavní roli

  • Nejdřív si dám pořádnou koupel a pomocí peelingu pokožku zbavím odumřelých kožních buněk. Tím ji zároveň připravím na další část self-tanning DIY procedury.
  • Pak pokožku pořádně osuším, poctivě do ní vmasíruju tělové mléko a vzápětí sáhnu po pěně La Mousse, se kterou se snadno zachází i úplným „samoopalovacím“ začátečníkům.
  • Pěnu důkladně protřepu, a potom ji aplikační rukavicí nanáším na tělo směrem od chodidel vzhůru až po obličej. La Mousse následně nechám asi 15 minut vstřebat a vážně se mi na ní líbí, že na pokožce neflekatí, hydratuje ji a na oblečení nezanechává vůbec žádné skvrny.
Ensemble Set, Marc Inbane, 1 898 Kč
Ensemble Set, Marc Inbane, 1 898 Kč

Super obličejová dvojka

Hydratační krém La Hydratan spolu se samoopalovacími kapkami Perle de Soleil je pak jen pomyslnou třešničkou už na tak dokonalém self-tanning zážitku. Já oba výrobky používám na obličej, krk a dekolt, ale dají se bez problému nanést i na jiné části těla. Do dlaně si vymáčknu dostatečné množství krému a vmíchám do něj 3 až 4 kapky Perle de Soleil pro opravdu viditelný, ale stále ještě přirozený efekt. Vzniklou emulzí pak namažu tvář, krk a výstřih a nechám ji působit. Taky tahle dvojka vyniká rychlou vstřebatelností a krásné opálení mi zaručí přibližně na týden.

Samoopalovací pěna La Mousse, Marc Inbane, 150 ml, 999 Kč
Samoopalovací pěna La Mousse, Marc Inbane, 150 ml, 999 Kč
Rukavice, Marc Inbane, 259 Kč
Rukavice, Marc Inbane, 259 Kč

Pokud je i vaším cílem přirozené a zdravě vypadající opálení, budete s výrobky Marc Inbane nad míru spokojeni. Velkým plusem jsou taky jejich hydratační účinky, lehká textura a v neposlední řadě absence charakteristického odéru samoopalovacích produktů.

 

 Přejít na článek 

Zpět do obchodu