Stihněte opálení ještě před létem a chraňte oceány!

Známá nizozemská značka veganských samoopalovacích produktů Marc Inbane svou nejžhavější novinkou posouvá hranice zdravého opalování zase o příčku výš. Samoopalovací sprej Hyaluronic vaší pokožce dodá nejen přirozený zlatavý nádech, ale taky hydrataci, o které jste si doteď mohli nechat zdát.

Samoopalovací sprej Marc Inbane Hyaluronic kromě jedinečné 4složkové samoopalovací technologie s malinovým fermentem obsahuje i kyselinu hyaluronovou 3. generace. Ta se vyznačuje super nízkou molekulární hmotností. Snadno se tak dostane až do nejspodnějších vrstev epidermis, kde pokožku bohatě hydratuje a zároveň v ní stimuluje produkci kolagenu a obnovu kožních buněk. Se samoopalovákem Marc Inbane tedy snadno docílíte dokonale přirozeného opálení i pružné a mladistvé pokožky.

Samoopalovací sprej Hyaluronic, Marc Inbane, 100 ml, 899 Kč
Samoopalovací sprej Hyaluronic, Marc Inbane, 100 ml, 899 Kč

Hyaluronic je hypoalergenní a vhodný pro všechny typy i odstíny pokožky. Jedno balení vám vystačí buď na 30 aplikací na obličej nebo si jím můžete 5× natřít celé tělo. Jeho samoopalovací efekt uvidíte už po 1 minutě, vydrží až 9 dní a určitě oceníte, že schne pouhých 10 až 15 minut. Za 3 hodiny se do kůže perfektně vstřebá, takže se můžete jít klidně i osprchovat. A jak už z vlastní zkušenosti víme, tak se ani v tomhle případě nemusíte bát nepříjemného samoopalovacího odéru. Naopak, výrobky Marc Inbane velmi příjemně voní.

L'Océan Hyaluronic sprej set, Marc Inbane, 1 158 Kč
L’Océan Hyaluronic sprej set, Marc Inbane, 1 158 Kč

Úžasný samoopalovací sprej Hyaluronic pořídíte samostatně i jako součást setu spolu s aplikační rukavicí a unisex taštičkou L’Océan vyrobenou z recyklovaného odpadu z oceánů.

 Přejí na článek na FULL OF BEAUTY 

Zpět do obchodu