MARC INBANE tělový štětec

Opalujte se jako profík! MARC INBANE tělový štětec je určen pro profesionální nanášení našich opalovacích přípravků (sprej a pěna), výsledkem je dokonalý povrch bez šmouh, zatímco ruce zůstávají bez samoopalovacího prostředku. Ručně vyrobený tělový štětec je ergonomicky tvarovaný pro snadné opálení všech kontur těla.
Tip: nakonec nanášejte na kotníky, ruce a nohy a použijte zbytky produktu na štětci pro co nejpřirozenější výsledek těchto částí těla.

Můžeme doručit do:
14.12.2022
799 Kč
Product 1 trans
Novinka

MARC INBANE tělový štětec je určen pro profesionální nanášení našich opalovacích přípravků (sprej a pěna), výsledkem čehož je dokonalý povrch bez šmouh, zatímco ruce zůstávají bez samoopalovacího prostředku. Ručně vyrobený tělový štětec je ergonomicky tvarovaný pro snadné opálení všech kontur těla.
Extra měkké syntetické štětiny jsou pevně zabaleny, takže produkt na opalování zůstává na povrchu štětin, místo aby jej absorboval, což zajišťuje rovnoměrnější rozložení na kůži.

Tip : nakonec nanášejte na kotníky, ruce a nohy a použijte zbytky produktu na štětci pro co nejpřirozenější výsledek těchto částí těla.

Tip na čištění: nenanášejte nadměrnou vodu ke kořínkům štětin na rukojeti, aby se štětiny nestrhly. Po čištění nechte štětec vždy uschnout dnem vzhůru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu